ТОВАР ДОБАВЛЕН В КОРЗИНУ

Продолжить покупки
0.00 грн.
Ranok Creative
Детские
развивающие
игрушки

от производителя

Регистрация

Напоминание пароля

Введите E-mail, указанный при регистрации.

Если Ваша учетная запись подтверждена и активирована, то будет сгенерирован новый пароль и отпрален на введенный E-mail.

Регистрация

Ваша корзина пуста

Плакаты • В каждый кабинет


 • Основы здоровья
viewview

В каждый кабинет

смотреть все (97)

 • Для прикрашання шкільних класів та кімнат у дитячому садку, оформлення святкових стендів пропонуємо купити плакат «Зі святом весни». Яскраві весняні квіти та привітальний напис створить святкову атмосферу під час проведення урочистих заходів.


 • Комплект вітальних плакатів. Для дитсадків і школи. Комплект містить 10 плакатів: - 1 вересня; - День вчителя; - Зі святом осені; - З Новим роком; - Зі святом Валентина; - З 8 березня; - Зі святом Пасхи; - З Днем перемоги; - Прощавай, - дитячий садок; - З Днем захисту дітей.


 • Плакат у вигляді світлофору рекомендується для проведення навчальних занять з правил безпеки дорожнього руху у навчальних закладах та знайомства дітей з сигналами світлофору та їх значенням. Яскраві кольори та коментарі до кожного знаку сприятиме швидкому засвоєнню матеріалу.


 • Пропонуємо купити яскравий новорічний плакат «Дід мороз» для оформлення ігрових кімнат та залів для проведення новорічних заходів. Веселий Дід Мороз з прикрашеною ялинкою прекрасно доповнить інтер’єр та створить святкову атмосферу.


 • Демонстраційний матеріал для знайомства дітей с основними атрибутами державної символіки та патріотичного виховання школярів. Призначається для оформлення стендів у кабінетах та коридорах навчальних закладів.
 • Плакат «Державна символіка України» - незамінний матеріал для патріотичного виховання та знайомства учнів початкових класів з основними атрибутами символіки України – Флагом, Гербом та Гімном. Також підійде для розміщення в усіх державних установах.


 • Плакат із зображенням мудрої Сови з букварем пропонується для оформлення ігрових кімнат у дитячому садку, кабінетів для підготовки дітей до школи та початкових класів школи. Нагадає дітям про важливість навчання та яскраво прикрасить інтер’єр.


 • Каждая буква алфавита проиллюстрирована красочными рисунками. Азбука представляет собой плакат, который при желании можно разрезать и использовать как раздаточный материал. Пособие предназначено для работы с детьми старшего дошкольного и младшего школьного возраста.

Основы здоровья

смотреть все (8)

 • Яскравий інформативний плакат для дитячих садків та шкіл, який можна використовувати під час проведення навчальних занять та для оформлення стендів. У доступній для дітей формі демонструє, в яких місцях дозволяється перетинати дорогу та знайомить з основними дорожніми знаками.


 • Плакат призначений для використання у шкільних закладах та домашніх умовах. Вчить дітей правильній осанці, триманню письмової приналежності та розміщенню зошита при виконанні завдань. Розрахований на дітей, які пишуть як правою, так і лівою рукою.

  19.90 грн.

  нет в наличии

  +Отложить на потом


 • Плакат у доступній формі знайомить дорослих та дітей з основними правами, які має дитина згідно із міжнародною Конвенцією. Призначається для використання у навчальних та соціальних закладах, благодійних фондах, реабілітаційних центрах.

  19.90 грн.

  нет в наличии

  +Отложить на потом


 • Веселий плакат із зображенням відомого усім дітям персонажу – Мойдодира. Плакат підійде для оформлення кімнат та стендів у дошкільних навчальних закладах, може використовуватися під час тематичних занять із дітьми.

  15.90 грн.

  нет в наличии

  +Отложить на потом