ТОВАР ДОБАВЛЕН В КОРЗИНУ

Продолжить покупки
0.00 грн.
Ranok Creative
Детские
развивающие
игрушки

от производителя

Регистрация

Напоминание пароля

Введите E-mail, указанный при регистрации.

Если Ваша учетная запись подтверждена и активирована, то будет сгенерирован новый пароль и отпрален на введенный E-mail.

Регистрация

Ваша корзина пуста

Плакаты • В каждый кабинет


 • Основы здоровья
viewview

В каждый кабинет

смотреть все (97)

 • Комплект вітальних плакатів. Для дитсадків і школи. Комплект містить 10 плакатів: - 1 вересня; - День вчителя; - Зі святом осені; - З Новим роком; - Зі святом Валентина; - З 8 березня; - Зі святом Пасхи; - З Днем перемоги; - Прощавай, - дитячий садок; - З Днем захисту дітей.


 • В комплект входят 8 плакатов: - Украина - суверенное государство - Конституция Украины - Государственный флаг Украины - Шаги к независимости - Государственный гимн Украины - Государственный герб Украины - Праздничные и нерабочие дни в Украине - Портрет Президента Украины


 • Плакат із зображенням мудрої Сови з букварем пропонується для оформлення ігрових кімнат у дитячому садку, кабінетів для підготовки дітей до школи та початкових класів школи. Нагадає дітям про важливість навчання та яскраво прикрасить інтер’єр. • Яскравий та веселий плакат «Ведмедик з книжкою» прикрасить інтер’єр ігрової кімнати у дитячому садку або спальні дитини. Можна використовувати для оформлення стендів у дитячих закладах або купити для подарунка дитині.


 • Для проведення навчальних занять та патріотичного виховання школярів пропонуємо купити плакат «Україна – наша Батьківщина». Яскраві ілюстрації та доступний текст розповідають про основні символи держави. Плакат призначений для розміщення у шкільних класах, оформлення стендів.


 • Роздавальний матеріал у вигляді яскравих, скріплених пружиною карток допоможе дитині візуально запам’ятати, який вигляд має кожна цифра, та швидко навчить її рахувати від 0 до 1000. Набор можна поставити на письмовий стіл та перекидати картки по мірі засвоєння дитиною.


 • Рекомендуємо купити плакат «Місяць» для прикрашання кімнати відпочинку у дитячому садку або спальні дитини вдома. Веселий місяць, що відпочиває на хмаринці, та яскраві зірочки створять у дитини відповідний настрій перед відпочинком.


 • Плакат «Сигнали світлофору» (сірий) призначається для знайомства дітей з роботою світлофору та значенням його сигналів. Призначається для проведення навчальних занять у дошкільних навчальних закладах та початкових класах школи.


 • До комплекту входить 15 плакатів, кожен з яких присвячений окремій тематиці. Призначається для оформлення навчального кабінету та проведення тематичних занять. Надає уяву про основі види зброї масового ураження та навчає дітей правилам поведінки під час її застосування.

Основы здоровья

смотреть все (8)

 • Яскравий інформативний плакат для дитячих садків та шкіл, який можна використовувати під час проведення навчальних занять та для оформлення стендів. У доступній для дітей формі демонструє, в яких місцях дозволяється перетинати дорогу та знайомить з основними дорожніми знаками.


 • Плакат призначений для використання у шкільних закладах та домашніх умовах. Вчить дітей правильній осанці, триманню письмової приналежності та розміщенню зошита при виконанні завдань. Розрахований на дітей, які пишуть як правою, так і лівою рукою.

  19.90 грн.

  нет в наличии

  +Отложить на потом


 • Плакат у доступній формі знайомить дорослих та дітей з основними правами, які має дитина згідно із міжнародною Конвенцією. Призначається для використання у навчальних та соціальних закладах, благодійних фондах, реабілітаційних центрах.

  19.90 грн.

  нет в наличии

  +Отложить на потом


 • Веселий плакат із зображенням відомого усім дітям персонажу – Мойдодира. Плакат підійде для оформлення кімнат та стендів у дошкільних навчальних закладах, може використовуватися під час тематичних занять із дітьми.

  16.90 грн.

  нет в наличии

  +Отложить на потом