ТОВАР ДОБАВЛЕН В КОРЗИНУ

Продолжить покупки
0.00 грн.
Ranok Creative
Детские
развивающие
игрушки

от производителя

Регистрация

Напоминание пароля

Введите E-mail, указанный при регистрации.

Если Ваша учетная запись подтверждена и активирована, то будет сгенерирован новый пароль и отпрален на введенный E-mail.

Регистрация

Ваша корзина пуста

Плакаты • В каждый кабинет


 • Основы здоровья
viewview

В каждый кабинет

смотреть все (81)

 • Пропонуємо яскравий та корисний наочний матеріал для проведення занять з правил безпеки дорожнього руху – плакат «Сигнали світлофору». Використання плакату дозволить дітям швидко запам’ятати сигнали світлофору та правила поведінки під час переходу дороги.


 • Сучасний ілюстрований плакат з інформацією про права дитини, визначені міжнародною Конвенцією, а також про міста – побратими українських міст. Призначений для проведення тематичних занять та оформлення стендів.


 • Природные явления – это всегда интересно. А наш плакат с качественными фотографиями позволит ребенку узнать о самых необычных явлениях – солнечном затмении, торнадо или северном сиянии. Плакат можно использовать в качестве иллюстрации на уроке природоведения или повесить дома на стене.


 • Плакат у вигляді веселого глобуса дозволить прикрасити інтер’єр кімнат дитячого садка та кабінетів початкової школи. Якісний матеріал плаката та яскраве оформлення дозволить використовувати його впродовж тривалого терміну без втрати зовнішнього вигляду.


 • Пропонуємо купити яскравий плакат для розміщення необхідної інформації для вчителів, батьків та школярів, які відвідують групу подовженого дня. Плакат містить корисні поради щодо виконання домашніх завдань та призначений для розміщення у навчальних кабінетах.


 • Навчальний посібник є обов’язковим атрибутом кабінету іноземної мови. Для ефективного вивчення англійського алфавіту плакат можна використовувати вдома. Картка с кожною буковою містить транскрипцію та зображення відповідного об’єкту з перекладом, що робить навчання більш ефективним


 • Українська абетка – демонстраційний та навчальний матеріал для занять вдома, у дитячих садках та групах підготовки до школи. Плакат містить 33 картки, на яких зображені букви та об’єкти, які відповідають кожній букві українського алфавіту.


 • Для оформлення святкового інтер’єру у дитячих садках та школах рекомендуємо купити яскравий плакат із зображенням Святого Миколая, що приніс мішок із подарунками для слухняних дітей. Плакат з якісного матеріалу та у яскравих кольорах призначений для використання у дитячих закладах. • Рекомендуем купить иллюстрированный плакат – наглядное пособие для проведения уроков математики в начальних классах и изучения основных единиц измерения. Визуальная информация позволит быстрее усвоить и закрепить новый учебный материал.

Основы здоровья

смотреть все (2)

 • Плакат у доступній формі знайомить дорослих та дітей з основними правами, які має дитина згідно із міжнародною Конвенцією. Призначається для використання у навчальних та соціальних закладах, благодійних фондах, реабілітаційних центрах.

  19.90 грн.

  нет в наличии

  +Отложить на потом


 • Веселий плакат із зображенням відомого усім дітям персонажу – Мойдодира. Плакат підійде для оформлення кімнат та стендів у дошкільних навчальних закладах, може використовуватися під час тематичних занять із дітьми.

  16.90 грн.

  нет в наличии

  +Отложить на потом