ТОВАР ДОБАВЛЕН В КОРЗИНУ

Продолжить покупки
0.00 грн.
Ranok Creative
Детские
развивающие
игрушки

от производителя

Регистрация

Напоминание пароля

Введите E-mail, указанный при регистрации.

Если Ваша учетная запись подтверждена и активирована, то будет сгенерирован новый пароль и отпрален на введенный E-mail.

Регистрация

Ваша корзина пуста

IQ-club для малюків

viewview

 • Вивчаємо форми граючись. Дитина дізнається про круг, трикутник та квадрат, вчиться визначати форми предметів та починає складати пазли. Батькам рекомендується читати та розповідати цікаві історії - це сприяє продуктивності навчання малюка.


 • Вивчаємо світ звірят в ігровій формі. Навчання проходить весело, легко і цікаво. Діти вчаться складати головоломки і пазли, знаходити відповідності між малюнками та реальними тваринами та гратися у корисні ігри. Ігри мають різний рівень складості.


 • Вивчаємо овочі та фрукти легко і цікаво через гру. За допомогою ігор та карток дитина вчиться розрізняти кольори, овочі та фрукти, дізнається що де росте, порівнює смаки і співставляє з реальними предметами. Ігри мають різний рівень складності.


 • Знайомимо дитину з правилами та продуктами здорового харчування. Вивчаємо особливості сервіровки столу, группування елементів за спільною ознакою та порівняння з реальними предметами. Ігри мають різний рівень складності.


 • Знайомимо малюка з порами року і сезонними символами. Вчимо складати пазли, складати казки і самостійно вигудувати загадки.


 • Знайомимо дитину із мешканцями ферми. Вчимо відгадувати загадки, складати історії, дізнаватися, який слід належить якій тварині, і групувати елементи за спільною ознакою, а також складати послідовності і порівнювати з реальними предметами. Ігри мають різний рівень складості.


 • Вивчаємо правила здорового харчування через гру. Веселі малюнки на картках спонукають до легкого пізнання правил українською та англійською мовами.


 • Набір, який допоможе дитині зробити перший крок у розвитку творчих здібностей. Ваш малюк познайомиться з технікою наклеювання та легко засвоїть основні навички роботи з ножицями та пензлем. Цікаві сюжетні фони заохочуватимуть дитину до самостійної роботи і стануть основою її перших шедеврів.


 • Виготовлено з якісного і безпечного картону, покритого з обох боків захисним покриттям, національний продукт, базується на передових методах навчання і виховання дітей від 3 років, розвиває логіку та математичні здібності.


  1.легке знайомство зі звірями у формі гри
  2. виготовлено з якісного і безпечного картону, покритого з обох боків захисним покриттям
  2.національний продукт
  3. базується на передових методах навчання і виховання дітей від 3 років.
  4. завдання різного рівня складності, з урахуванням здібностей дитини
  5. розвиває пам'ять і увагу


 • Виготовлено з якісного і безпечного картону, покритого з обох боків захисним покриттям, національний продукт, базується на передових методах навчання і виховання дітей від 3+ міс, розвиває логіку та математичні здібності.


  1. 20 контрастних малюнків фруктів та овочів.
  2. Одне заняття ― одна ілюстрація.
  3. Тренує зорові м'язи за 10 хв на день.
  4. Малюк концентрує увагу на предметі вдвічі швидше.
  4. Закруглені грані карток безпечні для малюка.
  5.. Рекомендовано з перших тижнів життя.


 • Изготовлено из качественного и безопасного картона, покрытого с обеих сторон защитным покрытием, национальный продукт, базируется на передовых методах обучения и воспитания детей от 3+мес, развивает логику и математические способности.


  1. 20 контрастных рисунков фруктов и овощей.
  2. Одно занятие ― одна иллюстрация.
  3. Тренируем зрительные мышцы за 10 мин в день.
  4. Малыш концентрирует внимание на предмете вдвое быстрее.
  5. Закругленные грани карт безопасны для малыша.
  6. Рекомендуется с первых недель жизни.


 • Набор контрастных карточек разработан для тренировки глазных мышц, развития зрения и концентрации внимания на предмете, формирования интеллекта с первого месяца жизни и визуально-пространственного мышления. Тематические карточки этого набора знакомят малыша с миром в форме игры. Можно повесить карточки за шнурок над кроваткой или коляской.


  1. Достаточная продолжительность тренировки - всего от 10 минут в день
  2. Легкое знакомство малыша с узорами за 3 недели - 1 иллюстрация для 1 тренировки.
  3. Малыш концентрирует внимание на предмете вдвое быстрее.
  4. Карточки из качественного плотного картона, имеют специальное защитное покрытие от грязи и слюней малышей и закругленные края для их безопасности.
  5.Рекомендовано для использования прогрессивными родителями с первых недель жизни новорожденного.


 • Чудова розвиваюча гра для малюків від 12 місяців. Набір містить 8 двосторонніх пазлів з цупкого картону. Їх розмір ідеальний для дитячої руки. Розмір пазла – 95*95 мм. 16 цупких двосторонніх елемента. • Набір в ігровій формі допоможе дітям вивчити назви кольорів, навчитися знаходити логічні зв'язки між предметами за різними ознаками, допоможе розвинути пам'ять, увагу та фантазію. Розмір пазлів ідеальний для дитячої руки! 27 цупких елементів


 • Изучаем овощи и фрукты легко и интересно через игру. С помощью игр и карточек ребенок учится различать цвета, овощи и фрукты, узнает что где растет, сравнивает вкусы и сопоставляет с реальными предметами. Игры имеют разный уровень сложности.

  165.00 грн.

  нет в наличии

  +Отложить на потом


 • Знакомим ребенка с правилами и продуктами здорового питания. Изучаем особенности сервировки стола, группирования элементов по общему признаку и сравнение с реальными предметами. Игры имеют разный уровень сложности.

  249.00 грн.

  нет в наличии

  +Отложить на потом


 • Знакомим ребенка с обитателями фермы. Учим отгадывать загадки, сочинять истории, узнавать, какой след принадлежит какому животному, группировать элементы по общему признаку, а также составлять последовательности и сравнивать с реальными предметами. Игры имеют разный уровень сложности.

  165.00 грн.

  нет в наличии

  +Отложить на потом


 • Изучаем формы вместе. Ребенок узнает круг, треугольник и квадрат, учится определять формы предметов и начинает складывать пазлы. Родителям рекомендуеться читать и рассказывать интересные истории - это способствует продуктивности обучения малыша.

  165.00 грн.

  нет в наличии

  +Отложить на потом


 • Набір, який допоможе дитині зробити перший крок у розвитку творчих здібностей. Ваш малюк познайомиться з технікою вирізання та легко засвоїть основні навички роботи з ножицями. Яскраві картки заохочуватимуть дитину до самостійної роботи і стануть основою її перших аплікацій.

  59.90 грн.

  нет в наличии

  +Отложить на потом


 • Изготовлено из качественного и безопасного картона, покрытого с обеих сторон защитным покрытием, национальный продукт, базируется на передовых методах обучения и воспитания детей от 3 лет, развивает логику и математические способности.
  1. легкое знакомство с животными в форме игры.
  2. изготовлено из качественного и безопасного картона, покрытого с обеих сторон защитным покрытием.
  2. национальный продукт.
  3. базируется на передовых методах обучения и воспитания детей от 3 лет.
  4. задания разного уровня сложности, с учетом способностей ребенка.
  5. розвивает память и внимание.

  165.00 грн.

  нет в наличии

  +Отложить на потом


 • Виготовлено з якісного і безпечного картону, покритого з обох боків захисним покриттям, національний продукт, базується на передових методах навчання і виховання дітей від 3 місяців, розвиває логіку та математичні здібності.


  1. 24 контрастні сюжети викликають інтерес з перших хвилин гри.
  2. Вивчаємо 1 сюжет за 1 заняття.
  3. Тренуємо зорові м'язи за 10 хв на день.
  4. Готуємо до навчання мовлення швидше.
  5. Закруглені грані безпечні для малюка.
  6. 15 хв гри на день розвивають зір вдвічі швидше.
  7. Рекомендовано з перших тижнів життя.

  129.00 грн.

  нет в наличии

  +Отложить на потом


 • Изготовлено из качественного и безопасного картона, покрытого с обеих сторон защитным покрытием, национальный продукт, базируется на передовых методах обучения и воспитания детей от 3 месяцев , развивает логику и математические способности.


  1. 24 контрастных сюжета вызывают интерес с первых минут игры.
  2. Изучаем 1 сюжет за 1 занятие.
  3. Тренируем зрительные мышцы за 10 мин в день.
  4. Ускоряем подготовку к обучению речи.
  5. Закругленные грани безопасны для малыша.
  6. 15 мин игры на день развивают зрение вдвое быстрее.
  7. Рекомендуется с первых недель жизни.

  129.00 грн.

  нет в наличии

  +Отложить на потом


 • Изготовлено из качественного и безопасного картона, покрытого с обеих сторон защитным покрытием, национальный продукт, базируется на передовых методах обучения и воспитания детей от 0+, развивает логику и математические способности.


  1. 24 контрастные сюжеты - вызывают интерес с первых минут игры.
  2. Изучаем 1 сюжет за 1 занятие.
  3. Тренируем зрительные мышцы за 10 мин в день.
  4. Ускоряем подготовку к обучению речи.
  5. Закругленные грани безопасные для малыша.
  6. 15 мин игры в день развивают зрение вдвое быстрее.
  7. Рекомендуется с первых недель жизни.

  129.00 грн.

  нет в наличии

  +Отложить на потом


 • Виготовлено з якісного і безпечного картону, покритого з обох боків захисним покриттям, національний продукт, базується на передових методах навчання і виховання дітей від 0+, розвиває логіку та математичні здібності.


  1. 24 контрастні сюжети викликають інтерес з перших хвилин гри.
  2. Вивчаємо 1 сюжет за 1 заняття.
  3. Тренуємо зорові м'язи за 10 хв на день.
  4. Готуємо до навчання мовлення швидше.
  5. Закруглені грані безпечні для малюка.
  6. 15 хв гри на день розвивають зір вдвічі швидше.
  7. Рекомендовано з перших тижнів життя.

  129.00 грн.

  нет в наличии

  +Отложить на потом


 • Набір контрастних карток розроблений для тренування очних м'язів, розвитку зору та концентрації уваги на предметі, формування інтелекту з першого місяця життя і візуально-просторового мислення. Тематичні картки цього набору знайомлять малюка зі світом у формі гри. Можна повісити картки за шнурочок над ліжечком чи візочком.

  1. Достатня тривалість тренування - всього від 10 хвилин на день
  2. Легке знайомство малюка з візерунками за 3 тижні - 1 ілюстрація за 1 тренування.
  3. Малюк концентрує увагу на предметі вдвічі швидше.
  4. Картки з якісного щільного картону, мають спеціальне захисне покриття від бруду та слини малечі і закруглені краї для її безпеки.
  5.Рекомендовано для використання прогресивними батьками з перших тижнів життя новонародженого.

  69.00 грн.

  нет в наличии

  +Отложить на потом


 • Набор контрастных карточек разработан для тренировки глазных мышц, развития зрения и концентрации внимания на предмете, формирования интеллекта с первого месяца жизни и визуально-пространственного мышления. Тематические карточки этого набора знакомят малыша с миром в форме игры. Можно повесить карточки за шнурок над кроваткой или коляской.


  1. Достаточная продолжительность тренировки - всего от 10 минут в день
  2. Легкое знакомство малыша с миром животных за 3 недели - 1 иллюстрация для 1 тренировки.
  3. Малыш концентрирует внимание на предмете вдвое быстрее.
  4. Карточки из качественного плотного картона, имеют специальное защитное покрытие от грязи и слюней малышей и закругленные края для их безопасности.
  5.Рекомендовано для использования прогрессивными родителями с первых недель жизни новорожденного.

  69.00 грн.

  нет в наличии

  +Отложить на потом


 • Набір контрастних карток розроблений для тренування очних м'язів, розвитку зору та концентрації уваги на предметі, формування інтелекту з першого місяця життя і візуально-просторового мислення. Тематичні картки цього набору знайомлять малюка зі світом у формі гри. Можна повісити картки за шнурочок над ліжечком чи візочком.


  1. Достатня тривалість тренування - всього від 10 хвилин на день
  2. Легке знайомство малюка зі світом тварин за 3 тижні - 1 ілюстрація за 1 тренування.
  3. Малюк концентрує увагу на предметі вдвічі швидше.
  4. Картки з якісного щільного картону, мають спеціальне захисне покриття від бруду та слини малечі і закруглені краї для її безпеки.
  5.Рекомендовано для використання прогресивними батьками з перших тижнів життя новонародженого.

  69.00 грн.

  нет в наличии

  +Отложить на потом


 • Набор контрастных карточек разработан для тренировки глазных мышц, развития зрения и концентрации внимания на предмете, формирования интеллекта с первого месяца жизни и визуально-пространственного мышления. Тематические карточки этого набора знакомят малыша с миром в форме игры. Можно повесить карточки за шнурок над кроваткой или коляской.


  1. Достаточная продолжительность тренировки - всего от 10 минут в день
  2. Легкое знакомство малыша с видами транспорта за 3 недели - 1 иллюстрация для 1 тренировки.
  3. Малыш концентрирует внимание на предмете вдвое быстрее.
  4. Карточки из качественного плотного картона, имеют специальное защитное покрытие от грязи и слюней малышей и закругленные края для их безопасности.
  5.Рекомендовано для использования прогрессивными родителями с первых недель жизни новорожденного.

  69.00 грн.

  нет в наличии

  +Отложить на потом


 • Набір контрастних карток розроблений для тренування очних м'язів, розвитку зору та концентрації уваги на предметі, формування інтелекту з першого місяця життя і візуально-просторового мислення. Тематичні картки цього набору знайомлять малюка зі світом у формі гри. Можна повісити картки за шнурочок над ліжечком чи візочком.


  1. Достатня тривалість тренування - всього від 10 хвилин на день
  2. Легке знайомство малюка з видами транспорту за 3 тижні - 1 ілюстрація за 1 тренування.
  3. Малюк концентрує увагу на предметі вдвічі швидше.
  4. Картки з якісного щільного картону, мають спеціальне захисне покриття від бруду та слини малечі і закруглені краї для її безпеки.
  5.Рекомендовано для використання прогресивними батьками з перших тижнів життя новонародженого.

  69.00 грн.

  нет в наличии

  +Отложить на потом


 • Набір розроблено для ознайомлення малюка з кольорами у формі гри. Розвиває дрібну моторику і точність, що в майбутньому полегшить засвоєння навичок письма. Тренує спостережливість, пам'ять та зорове сприйняття. Сприяє вивченню нових слів та кольорів. Прості кольорові ілюстрації будуть спонукати дитину до перших самостійних спроб розмальовування та ігор із пазлами.

  85.00 грн.

  нет в наличии

  +Отложить на потом


 • Набор разработан для ознакомления малыша с цветами в форме игры. Развивает мелкую моторику и точность, что в будущем облегчит освоение навыков письма. Тренирует наблюдательность, память и зрительное восприятие. Способствует изучению новых слов и цветов. Простые цветные иллюстрации будут приобщать ребенка к первым самостоятельным попыткам раскрашивания и игр с пазлами.

  85.00 грн.

  нет в наличии

  +Отложить на потом


 • .
  Ø Обучает вдвое быстрее
  Ø Задания в форме игры
  Ø Изготовлено из качественного картона
  Ø Безопасная игра гарантирована – у элементов закругленные края
  Ø Размер пазлов идеальный для детской руки
  Ø Изготовлено в Украине
  Ø Игра, которая проявляет и развивает способности малыша
  Ø Развивает умственные способности, память и моторику
  Ø Пазлы имеют специальное покрытие, которое легко очистить от грязи!
  Ø Рекомендовано для использования прогрессивными родителями!

  69.00 грн.

  нет в наличии

  +Отложить на потом


 • .
  Навчає вдвічі швидше
  Завдання у формі гри
  Виготовлено з якісного картону
  Безпечна гра гарантована - картки мають округлені боки
  Розмір пазлів - ідеальний для дитячої руки
  Виготовлено в Україні
  Ігри, які допомагають виявити і розвинути здібності дитини.
  Розвиває розумові здібності, пам'ять та моторику.
  Пазли мають спеціальне покриття, з якого легко очищається бруд.
  Надруковано двома мовами - укр і рос.

  69.00 грн.

  нет в наличии

  +Отложить на потом


 • У вас в руках прекрасная развивающая игра для малышей в возрасте от 18 месяцев. В наборе 14 пазлов, из которых можно собрать 7 забавных сюжетов. Каждый правильно сложенный сюжет обязательно станет поводом для радости и хорошего настроения у вас и вашего ребенка. Пазлы сделаны из плотного картона. Их размер идеально подходит для детской руки! Собирание пазлов развивает мелкую моторику и способствует развитию логического мышления. Помогут хорошо и с пользой провести время как дома, так и в дороге!

  В набор входит раскраска. Простые цветные иллюстрации будут побуждать ребенка к первым самостоятельным попыткам раскрашивания и играм с пазлами.

  85.00 грн.

  нет в наличии

  +Отложить на потом


 • У вас в руках чудова розвиваюча гра для малюків віком від 18 місяців. Набір містить 14 пазлів, з яких можна скласти 7 сюжетів з тваринками. Кожен правильно зібраний сюжет обов’язково стане приводом для радості та гарного настрою у вас і вашого малюка! Пазли зроблені з цупкого картону. Їх розмір ідеальний для дитячої руки. З’єднання пазлів розвиває дрібну моторику і сприяє розвитку логічного мислення. Допоможуть гарно і з користю провести час як дома, так і у дорозі!
  В набір входить розмальовка. Прості та барвисті ілюстрації будуть заохочувати дитину до самостійних спроб розфарбування та ігор з пазлами.

  79.00 грн.

  нет в наличии

  +Отложить на потом • Замечательная развивающая игра для малышей с 18 месяцев. Набор содержит 8 двусторонних пазлов из плотного картона. Их размер идеально подходит для детской руки. Размер пазла – 95*95 мм. 8 плотных двусторонних элементов.

  75.00 грн.

  нет в наличии

  +Отложить на потом


 • Набор в игровой форме поможет детям выучить названия цветов, научит находить логические связи между предметами по различным признакам, поможет развить память, внимание и фантазию. Размер пазлов идеально подходит для детской руки! 27 плотных элементов

  69.00 грн.

  нет в наличии

  +Отложить на потом

Показано 39 из 39

Умные пазлы для детей

Ranok-Creative производит обучающие пазлы для детей! Красочные головоломки помогут подготовить вашего ребенка к занятиям в школе - освоить основы чтения и письма, познакомят с цифрами и несложными примерами. Также малыш сможет найти в них много полезной информации о временах года, природе и животных, которая позволит расширить его представления об окружающем мире.