ТОВАР ДОБАВЛЕН В КОРЗИНУ

Продолжить покупки
0.00 грн.
Ranok Creative
Детские
развивающие
игрушки

от производителя

Регистрация

Напоминание пароля

Введите E-mail, указанный при регистрации.

Если Ваша учетная запись подтверждена и активирована, то будет сгенерирован новый пароль и отпрален на введенный E-mail.

Регистрация

Ваша корзина пуста

В каждый кабинет

viewview

 • Яскравий плакат допоможе дитині швидко засвоїти лічбу до 10. Яскраві ілюстрації з тваринами та крупні цифри дозволять проводити заняття у веселій ігровій формі, яка буде цікавою для дитини.


 • Азбука представляет собой плакат, который при желании можно разрезать и использовать как раздаточный материал. Пособие предназначено для работы с детьми старшего дошкольного и младшего школьного возраста.


 • Каждая буква алфавита проиллюстрирована красочными рисунками. Азбука представляет собой плакат, который при желании можно разрезать и использовать как раздаточный материал. Пособие предназначено для работы с детьми старшего дошкольного и младшего школьного возраста.


 • Яскравий ілюстрований плакат із зображенням карти України у традиційному жовто-блакитному кольорі прикрасить шкільний кабінет. Може бути використаний для оформлення тематичних стендів та проведення навчальних занять.


 • Для проведення навчальних занять та патріотичного виховання школярів пропонуємо купити плакат «Україна – наша Батьківщина». Яскраві ілюстрації та доступний текст розповідають про основні символи держави. Плакат призначений для розміщення у шкільних класах, оформлення стендів.


 • В комплект входят 8 плакатов: - Украина - суверенное государство - Конституция Украины - Государственный флаг Украины - Шаги к независимости - Государственный гимн Украины - Государственный герб Украины - Праздничные и нерабочие дни в Украине - Портрет Президента Украины


 • Ілюстрований плакат з таблицею лічби до 100 призначений для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Щоденне виконання невеликих завдань за допомогою яскравого плакату дозволить дитині дуже швидко навчитися правильній лічбі від 1 до 100.


 • Навчальний посібник у вигляді ілюстрованого плакату, на якому у прикладах наведений звуковий аналіз слів української мови. Призначається для проведення навчальних занять з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку.


 • Демонстраційний матеріал для знайомства дітей с основними атрибутами державної символіки та патріотичного виховання школярів. Призначається для оформлення стендів у кабінетах та коридорах навчальних закладів.


 • Рекомендуємо купити плакат «Місяць» для прикрашання кімнати відпочинку у дитячому садку або спальні дитини вдома. Веселий місяць, що відпочиває на хмаринці, та яскраві зірочки створять у дитини відповідний настрій перед відпочинком.


 • До комплекту входить 15 плакатів, кожен з яких присвячений окремій тематиці. Призначається для оформлення навчального кабінету та проведення тематичних занять. Надає уяву про основі види зброї масового ураження та навчає дітей правилам поведінки під час її застосування.


 • Чтобы научить ребенка сравнивать объекты с различными характеристиками и делать правильные выводы, купите наш иллюстрированный плакат. С помощью ярких картинок ребенок быстро научится описывать объект и его свойства. Плакат можно повесить в игровой комнате, классе или детской спальне.


 • Природные явления – это всегда интересно. А наш плакат с качественными фотографиями позволит ребенку узнать о самых необычных явлениях – солнечном затмении, торнадо или северном сиянии. Плакат можно использовать в качестве иллюстрации на уроке природоведения или повесить дома на стене.


 • Рекомендуем купить иллюстрированный плакат – наглядное пособие для проведения уроков математики в начальних классах и изучения основных единиц измерения. Визуальная информация позволит быстрее усвоить и закрепить новый учебный материал.


 • Для прикрашання шкільних класів та кімнат у дитячому садку, оформлення святкових стендів пропонуємо купити плакат «Зі святом весни». Яскраві весняні квіти та привітальний напис створить святкову атмосферу під час проведення урочистих заходів.


 • Веселий плакат «Сніговик» прикрасить ігрову кімнату у дошкільному навчальному закладі, шкільні класи або спальню дитини. Рекомендується для новорічного оформлення інтер’єру, легко кріпиться та знамається.


 • Святковий плакат «Снігуронька» пропонується для прикрашання ігрових кімнат та приміщень, в яких планується проведення святкових новорічних заходів. Разом з плакатом «Дід Мороз» створить завершену новорічну композицію та створить веселий настрій.


 • Пропонуємо купити яскравий новорічний плакат «Дід мороз» для оформлення ігрових кімнат та залів для проведення новорічних заходів. Веселий Дід Мороз з прикрашеною ялинкою прекрасно доповнить інтер’єр та створить святкову атмосферу.


 • Роздавальний матеріал у вигляді яскравих, скріплених пружиною карток допоможе дитині візуально запам’ятати, який вигляд має кожна цифра, та швидко навчить її рахувати від 0 до 1000. Набор можна поставити на письмовий стіл та перекидати картки по мірі засвоєння дитиною.


 • Якщо ви бажаєте оригінально та цікаво розповісти рідним та близьким, як дорослішав ваш малюк протягом року, тоді плакат до дня народження «Мій рік» саме для вас. Просто впишіть ім'я, дані та вподобання, вклейте улюблені фото, і плакат яскраво продемонструє новинки із життя іменинника. Веселого вам святкування!
 • Плакат призначений для використання у шкільних закладах та домашніх умовах. Вчить дітей правильній осанці, триманню письмової приналежності та розміщенню


 • Яскравий інформативний плакат для дитячих садків та шкіл, який можна використовувати під час проведення навчальних занять та для оформлення стендів. У доступній для дітей формі демонструє, в яких місцях дозволяється перетинати дорогу та знайомить з основними дорожніми знаками.

 • Набір карток для примирення


 • Плакат призначений для знайомства дітей дошкільного та молодшого шкільного віку з українською абеткою та правильністю прописного написання кожної букви. Голосні та приголосні букви зображені на різному фоні, що дозволить дитині швидко їх запам’ятати.

  16.90 грн.

  нет в наличии

  +Отложить на потом


 • Українська абетка – демонстраційний та навчальний матеріал для занять вдома, у дитячих садках та групах підготовки до школи. Плакат містить 33 картки, на яких зображені букви та об’єкти, які відповідають кожній букві українського алфавіту.

  16.90 грн.

  нет в наличии

  +Отложить на потом • Пропонуємо купити яскравий плакат для розміщення необхідної інформації для вчителів, батьків та школярів, які відвідують групу подовженого дня. Плакат містить корисні поради щодо виконання домашніх завдань та призначений для розміщення у навчальних кабінетах.

  20.90 грн.

  нет в наличии

  +Отложить на потом


 • Сучасний ілюстрований плакат з інформацією про права дитини, визначені міжнародною Конвенцією, а також про міста – побратими українських міст. Призначений для проведення тематичних занять та оформлення стендів.

  14.90 грн.

  нет в наличии

  +Отложить на потом


 • Плакат «Державна символіка України» - незамінний матеріал для патріотичного виховання та знайомства учнів початкових класів з основними атрибутами символіки України – Флагом, Гербом та Гімном. Також підійде для розміщення в усіх державних установах.

  12.90 грн.

  нет в наличии

  +Отложить на потом


 • Маленький плакат «Символи України» зручно розміститься у навчальних класах на стіні або шафі, та створить патріотичний акцент в інтер’єрі службового кабінету. Державний Флаг, текст Гімну та Герб символічно розташовані на фоні неба та пшеничного поля.

  9.90 грн.

  нет в наличии

  +Отложить на потом


 • На плакаті зображено 7 відмінків та наведено приклади до кожного з них. Дозволить учням краще засвоїти новий матеріал, відповісти на контрольні запитання та виконати практичні завдання. Навчальний матеріал призначений для початкових класів та може використовуватися вдома.

  11.90 грн.

  нет в наличии

  +Отложить на потом


 • Плакат з якісними фотографіями познайомить дитину з дивними природними явищами – грозою, північним сяйвом, веселкою та іншими. Може використовуватися в якості навчального матеріалу на уроках з природознавства або для оформлення тематичних стендів.

  14.90 грн.

  нет в наличии

  +Отложить на потом


 • Пропонуємо купити шпаргалку «Виміри» і у вашої дитини завжди буде під рукою необхідна інформація. Розмір виробу дозволяє легко помістити його у шкільний рюкзак або папку. Можна використовувати як міні – плакат для повторювання, повісивши його над письмовим столом.

  2.90 грн.

  нет в наличии

  +Отложить на потом


 • Плакат із зображенням мудрої Сови з букварем пропонується для оформлення ігрових кімнат у дитячому садку, кабінетів для підготовки дітей до школи та початкових класів школи. Нагадає дітям про важливість навчання та яскраво прикрасить інтер’єр.

  15.90 грн.

  нет в наличии

  +Отложить на потом


 • Пропонуємо купити веселий плакат із зображенням найвідомішого серед дітей лікаря Айболить. Рекомендується для оформлення інтер’єру ігрових кімнат у дитячих садках. Якісний матеріал виготовлення та яскраві кольори.

  16.90 грн.

  нет в наличии

  +Отложить на потом


 • Дуже яскравий плакат «Веселі ноти» підійде для оформлення кімнат у дитячому садку, шкільних кабінетів для занять музичним мистецтвом та початкових класів музичних шкіл. Веселі нотки в інтер’єрі дуже сподобаються усім дітям.

  12.90 грн.

  нет в наличии

  +Отложить на потом


 • Яскравий та веселий плакат «Ведмедик з книжкою» прикрасить інтер’єр ігрової кімнати у дитячому садку або спальні дитини. Можна використовувати для оформлення стендів у дитячих закладах або купити для подарунка дитині.

  14.90 грн.

  нет в наличии

  +Отложить на потом


 • Плакат з вирубкою «Хлопчик» сподобається дітям яскравими кольорами та зображенням веселого хлопчика-кухаря з кумедним кошеням. Пропонується для прикрашання кімнат у дошкільних навчальних закладах та інших дитячих установах.

  16.90 грн.

  нет в наличии

  +Отложить на потом


 • Для оформлення стенду, присвяченого прощанню зі школою, придбайте яскравий плакат. На ньому можна відобразити яскраві моменти шкільного життя – від першого класу до останнього дзвоника. Плакат з фотографіями подарує батькам та випускникам приємні емоції та веселі спогади про шкільні роки.

  19.90

  8.00 грн.

  нет в наличии

  +Отложить на потом


 • Яскравий плакат «Моє родинне дерево» з місцями для фотографій дозволить дитині поцікавитися своїми родича та створити власне генеалогічне дерево. Плакат можна використовувати на сімейних святах та інших заходах, де всім буде цікаво розглядати фотографії батьків, бабусь та дідусів.

  14.90 грн.

  нет в наличии

  +Отложить на потом


 • Яскравий святковий плакат «1 вересня» із зображенням традиційного шкільного дзвіночка, осінніх квітів та підручників прикрасить любий навчальний кабінет, шкільний коридор або тематичний стенд, присвячений святу знань.

  14.90 грн.

  нет в наличии

  +Отложить на потом

Показано 50 из 81