ТОВАР ДОБАВЛЕН В КОРЗИНУ

Продолжить покупки
0.00 грн.
Ranok Creative
Детские
развивающие
игрушки

от производителя

Регистрация

Напоминание пароля

Введите E-mail, указанный при регистрации.

Если Ваша учетная запись подтверждена и активирована, то будет сгенерирован новый пароль и отпрален на введенный E-mail.

Регистрация

Ваша корзина пуста

В каждый кабинет

viewview

 • Яскравий плакат допоможе дитині швидко засвоїти лічбу до 10. Яскраві ілюстрації з тваринами та крупні цифри дозволять проводити заняття у веселій ігровій формі, яка буде цікавою для дитини.


 • Українська абетка – демонстраційний та навчальний матеріал для занять вдома, у дитячих садках та групах підготовки до школи. Плакат містить 33 картки, на яких зображені букви та об’єкти, які відповідають кожній букві українського алфавіту.


 • Каждая буква алфавита проиллюстрирована красочными рисунками. Азбука представляет собой плакат, который при желании можно разрезать и использовать как раздаточный материал. Пособие предназначено для работы с детьми старшего дошкольного и младшего школьного возраста.


 • Азбука представляет собой плакат, который при желании можно разрезать и использовать как раздаточный материал. Пособие предназначено для работы с детьми старшего дошкольного и младшего школьного возраста.


 • Каждая буква английского алфавита проиллюстрирована красочными рисунками. Азбука представляет собой плакат, который при желании можно разрезать и использовать как раздаточный материал. Пособие предназначено для работы с детьми старшего дошкольного и младшего школьного возраста.


 • Пропонуємо купити яскравий плакат для розміщення необхідної інформації для вчителів, батьків та школярів, які відвідують групу подовженого дня. Плакат містить корисні поради щодо виконання домашніх завдань та призначений для розміщення у навчальних кабінетах.


 • Для проведення навчальних занять та патріотичного виховання школярів пропонуємо купити плакат «Україна – наша Батьківщина». Яскраві ілюстрації та доступний текст розповідають про основні символи держави. Плакат призначений для розміщення у шкільних класах, оформлення стендів.


 • Сучасний ілюстрований плакат з інформацією про права дитини, визначені міжнародною Конвенцією, а також про міста – побратими українських міст. Призначений для проведення тематичних занять та оформлення стендів.


 • Плакат «Державна символіка України» - незамінний матеріал для патріотичного виховання та знайомства учнів початкових класів з основними атрибутами символіки України – Флагом, Гербом та Гімном. Також підійде для розміщення в усіх державних установах.


 • В комплект входят 8 плакатов: - Украина - суверенное государство - Конституция Украины - Государственный флаг Украины - Шаги к независимости - Государственный гимн Украины - Государственный герб Украины - Праздничные и нерабочие дни в Украине - Портрет Президента Украины


 • Яскравий ілюстрований плакат із зображенням карти України у традиційному жовто-блакитному кольорі прикрасить шкільний кабінет. Може бути використаний для оформлення тематичних стендів та проведення навчальних занять. • Маленький плакат «Символи України» зручно розміститься у навчальних класах на стіні або шафі, та створить патріотичний акцент в інтер’єрі службового кабінету. Державний Флаг, текст Гімну та Герб символічно розташовані на фоні неба та пшеничного поля.


 • Ілюстрований плакат з таблицею лічби до 100 призначений для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Щоденне виконання невеликих завдань за допомогою яскравого плакату дозволить дитині дуже швидко навчитися правильній лічбі від 1 до 100.


 • Навчальний посібник у вигляді ілюстрованого плакату, на якому у прикладах наведений звуковий аналіз слів української мови. Призначається для проведення навчальних занять з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку.


 • Демонстраційний матеріал для знайомства дітей с основними атрибутами державної символіки та патріотичного виховання школярів. Призначається для оформлення стендів у кабінетах та коридорах навчальних закладів.


 • Плакат із зображенням мудрої Сови з букварем пропонується для оформлення ігрових кімнат у дитячому садку, кабінетів для підготовки дітей до школи та початкових класів школи. Нагадає дітям про важливість навчання та яскраво прикрасить інтер’єр.


 • Пропонуємо купити веселий плакат із зображенням найвідомішого серед дітей лікаря Айболить. Рекомендується для оформлення інтер’єру ігрових кімнат у дитячих садках. Якісний матеріал виготовлення та яскраві кольори.


 • Рекомендуємо купити плакат «Місяць» для прикрашання кімнати відпочинку у дитячому садку або спальні дитини вдома. Веселий місяць, що відпочиває на хмаринці, та яскраві зірочки створять у дитини відповідний настрій перед відпочинком.


 • Яскравий та веселий плакат «Ведмедик з книжкою» прикрасить інтер’єр ігрової кімнати у дитячому садку або спальні дитини. Можна використовувати для оформлення стендів у дитячих закладах або купити для подарунка дитині.


 • Плакат з вирубкою «Хлопчик» сподобається дітям яскравими кольорами та зображенням веселого хлопчика-кухаря з кумедним кошеням. Пропонується для прикрашання кімнат у дошкільних навчальних закладах та інших дитячих установах.


 • До комплекту входить 15 плакатів, кожен з яких присвячений окремій тематиці. Призначається для оформлення навчального кабінету та проведення тематичних занять. Надає уяву про основі види зброї масового ураження та навчає дітей правилам поведінки під час її застосування.


 • Плакат у вигляді веселого глобуса дозволить прикрасити інтер’єр кімнат дитячого садка та кабінетів початкової школи. Якісний матеріал плаката та яскраве оформлення дозволить використовувати його впродовж тривалого терміну без втрати зовнішнього вигляду.


 • Комплект вітальних плакатів. Для дитсадків і школи. Комплект містить 10 плакатів: - 1 вересня; - День вчителя; - Зі святом осені; - З Новим роком; - Зі святом Валентина; - З 8 березня; - Зі святом Пасхи; - З Днем перемоги; - Прощавай, - дитячий садок; - З Днем захисту дітей.


 • Навчальний посібник є обов’язковим атрибутом кабінету іноземної мови. Для ефективного вивчення англійського алфавіту плакат можна використовувати вдома. Картка с кожною буковою містить транскрипцію та зображення відповідного об’єкту з перекладом, що робить навчання більш ефективним


 • Чтобы научить ребенка сравнивать объекты с различными характеристиками и делать правильные выводы, купите наш иллюстрированный плакат. С помощью ярких картинок ребенок быстро научится описывать объект и его свойства. Плакат можно повесить в игровой комнате, классе или детской спальне.


 • Природные явления – это всегда интересно. А наш плакат с качественными фотографиями позволит ребенку узнать о самых необычных явлениях – солнечном затмении, торнадо или северном сиянии. Плакат можно использовать в качестве иллюстрации на уроке природоведения или повесить дома на стене.


 • Плакат з яскравими ілюстраціями навчить дитину порівнювати об’єкти з різними характеристиками, добирати до кожного відповідні ознаки та робити правильні висновки. Призначений для використання у дитячих садках, початкових класах школи та вдома.


 • Рекомендуем купить иллюстрированный плакат – наглядное пособие для проведения уроков математики в начальних классах и изучения основных единиц измерения. Визуальная информация позволит быстрее усвоить и закрепить новый учебный материал.


 • Для прикрашання шкільних класів та кімнат у дитячому садку, оформлення святкових стендів пропонуємо купити плакат «Зі святом весни». Яскраві весняні квіти та привітальний напис створить святкову атмосферу під час проведення урочистих заходів.


 • Веселий плакат «Сніговик» прикрасить ігрову кімнату у дошкільному навчальному закладі, шкільні класи або спальню дитини. Рекомендується для новорічного оформлення інтер’єру, легко кріпиться та знамається.


 • Святковий плакат «Снігуронька» пропонується для прикрашання ігрових кімнат та приміщень, в яких планується проведення святкових новорічних заходів. Разом з плакатом «Дід Мороз» створить завершену новорічну композицію та створить веселий настрій.


 • Пропонуємо купити яскравий новорічний плакат «Дід мороз» для оформлення ігрових кімнат та залів для проведення новорічних заходів. Веселий Дід Мороз з прикрашеною ялинкою прекрасно доповнить інтер’єр та створить святкову атмосферу.


 • Плакат «Сигнали світлофору» (сірий) призначається для знайомства дітей з роботою світлофору та значенням його сигналів. Призначається для проведення навчальних занять у дошкільних навчальних закладах та початкових класах школи.


 • Пропонуємо яскравий та корисний наочний матеріал для проведення занять з правил безпеки дорожнього руху – плакат «Сигнали світлофору». Використання плакату дозволить дітям швидко запам’ятати сигнали світлофору та правила поведінки під час переходу дороги.


 • Пропонуємо плакат з таблицею множення для шкільного класу або дитячої кімнати вдома. Крупні цифри та зручні стовпчики дозволять дитині легко запам’ятати значення. Таблиця Піфагора розкриє багато математичних закономірностей та перетворить вивчення таблиці множення на цікаву гру.


 • Роздавальний матеріал у вигляді яскравих, скріплених пружиною карток допоможе дитині візуально запам’ятати, який вигляд має кожна цифра, та швидко навчить її рахувати від 0 до 1000. Набор можна поставити на письмовий стіл та перекидати картки по мірі засвоєння дитиною.
 • Пропонуємо купити яскравий новорічний плакат «Дід мороз» для оформлення ігрових кімнат та залів для проведення новорічних заходів. Веселий Дід Мороз з прикрашеною ялинкою прекрасно доповнить інтер’єр та створить святкову атмосферу.


 • Якщо ви бажаєте оригінально та цікаво розповісти рідним та близьким, як дорослішав ваш малюк протягом року, тоді плакат до дня народження «Мій рік» саме для вас. Просто впишіть ім'я, дані та вподобання, вклейте улюблені фото, і плакат яскраво продемонструє новинки із життя іменинника. Веселого вам святкування!
 • Таблицю множення повинні знати усі! А швидко та легко її вивчити допоможе яскравий плакат із двома рядами стовпчиків. Якщо плакат з таблицею повісити у шкільному класі або вдома, дитина дуже швидко візуально запам’ятає математичні значення.

  11.90 грн.

  нет в наличии

  +Отложить на потом


 • Пропонуємо яскравий плакат «Годинник та час». Завдяки тому, що стрілки на годиннику рухаються, дитина швидко навчиться правильно визначати час. За допомогою плаката можна навчити дитини планувати справи за часом.

  24.90 грн.

  нет в наличии

  +Отложить на потом


 • Плакат призначений для знайомства дітей дошкільного та молодшого шкільного віку з українською абеткою та правильністю прописного написання кожної букви. Голосні та приголосні букви зображені на різному фоні, що дозволить дитині швидко їх запам’ятати.

  14.90 грн.

  нет в наличии

  +Отложить на потом

Показано 50 из 89