ПН-ПТ 10:00 - 18:00

Про магазин

Інтернет-магазин «Ранок-Креатив» з'явився далекого 2007 року. І є партнером видавництва "Ранок".

У нашому асортименті великий вибір книжок, що розвивають:
- Книги для дітей. Навчальні книги з різноманітними завданнями підвищення інтелекту, з історіями про улюблених персонажів. Для найменших та дітей шкільного віку. Книги, що допомагають подолати страхи та навчити дошкільнят та учнів першим навичкам спілкування з однолітками.
- Книги для підлітків. У нашому інтернет-магазині Ви можете придбати книги для підлітків на будь-який смак, для будь-якого настрою та ситуації. Серед них: книги, які допомагають підліткам долати конфлікти у спілкуванні, удосконалювати навички спілкування, досягати успіху в різних сферах життя, вчитися любити та розуміти.
- Книги для дбайливих батьків. Завдяки книгам із цієї серії, молодим і майбутнім матусям буде легше підготуватися до материнства та налагодити стосунки з первістком. Великий асортимент книг з психології для батьків: від народження, віку дошкільника та школяра до моменту вступу до інституту. Вони містять багато корисної інформації, досліди інших батьків та поради психологів щодо розв'язання найскладніших проблем. Книги для батьків допоможуть побудувати доброзичливі та довірчі стосунки з дітьми.

Ми створюємо та розвиваємо креативні проєкти (наприклад, книги та ігри із сучасною технологією AR – доповненою реальністю).

Для вихователів та педагогів у нас величезний вибір посібників та книг для навчання та розвитку дошкільнят та школярів. НУШ школи обирають наші книги та посібники, оскільки вони виконані з урахуванням усіх вимог нової української школи. Великий асортимент товарів для оформлення шкільних коридорів, класів, дитячих навчальних закладів навчальними та інформаційними стендами та НУШ наочно-інформаційною продукцією. Навчальна література: методички для вчителів, що розвивають зошити для підготовки до школи, посібники для учнів для легкого вивчення шкільних предметів.

Також ми пропонуємо для Вас найкращі набори для творчості, наукові ігри, настільні ігри для всієї родини, що розвивають та пізнавальні ігри для дітей, набори для рукоділля.

Наша мета – прищепити любов малюків, підлітків і навіть дорослих до науки шляхом практичного навчання, розвитку креативного мислення та творчих здібностей. Кожен вчитель та вихователь обов'язково знайде в нашому магазині продукцію, яка допоможе в організації навчального та виховного процесу, щоб він проходив з легкістю та задоволенням.

На нашому сайті ви перші зможете дізнатися про акції та знижки, а також новини компанії RANOK-CREATIVE. Ми віримо, що результати наших праць – наша креативна продукція – допоможе багатьом сім'ям усвідомити цінність спільного проведення часу дорослих та дітей, а також допоможе у навчанні та веселих розвагах.